?

Log in

No account? Create an account
Voikov

voiks


Войковский журнал

"И на обломках самовластья напишут наши имена!"


Previous Entry Share Flag Next Entry
Первоапрельскую шутку «Полтавщины» серьезно восприняли всеукраинские СМИ и сайты сепаратистов
Voikov
voiks
V-Лого-Полтавщина
3 квітня 2016, 12:18
Першоквітневий жарт «Полтавщини» серйозно сприйняли всеукраїнські ЗМІ та сайти сепаратистів
20160403_12-18-Первоапрельскую шутку «Полтавщины» серьезно восприняли всеукраинские СМИ и сайты сепаратистов

«Полтавщині» вдалося розіграти не тільки полтавців, а й редакторів всеукраїнських та сепаратистських сайтів

Нагадаємо, 1 квітня «Полтавщина» протягом доби опублікувала декілька вигаданих новин, декілька з яких були сприйняті цілком серйозно, попри те, що ми заздалегідь їх помітили смайлом «:)».

Вже наступного дня один з жартів «Полтавщини» — про дисертацію Олександра Ластовецького на тему декомунізації — підхопили декілька всеукраїнських ЗМІ, а також сайти сепаратистів та кілька блогерів. При цьому матеріал вони передруковували як правдивий, не намагаючись навіть отримати підтвердження від педагогічного університету чи самого Ластовецького.

20160403_12-18-Первоапрельскую шутку «Полтавщины» серьезно восприняли всеукраинские СМИ и сайты сепаратистов-Пост Монтян
Пост Тетяни Монтян


Хто саме купився на наш першоквітневий жарт, дивіться нижче:

1. Інтернет-портал «Вести» розмістив новину із заголовком «Полтавский аспирант намерен доказать невероятные преимущества жизни на улицах Бандеры», але потім, мабуть, розібравшись, видалив статтю.
2. Інформагенство «Українські новини» передрукувало статтю з заголовком «Полтавський аспірант намагається довести, що на вулицях Бандери люди живуть краще».
3. Інтернет-газета «Страна.ua» переклала новину російською із назвою «Полтавский аспирант 1 апреля взялся доказать, что на улицах Бандеры люди больше зарабатывают и меньше болеют».
4. Сайт «Русская весна» передрукував новину із заголовком «Деградация: „Люди, живущие на улице Бандеры, меньше болеют“ — реальная кандидатская диссертация». Варто зазначити, що сайт позиціонує себе, як такий що надає «тільки перевірену оперативну інформацію про події в Новоросії та на Україні, прямі ефіри, вісти з місць від безпосередніх учасників подій, ексклюзивні фото та відео».
5. «Информационно-аналитическое агентство «Новороссия» також не знехтувало перекласти нашу жартівливу статтю на російську та залишило початкову назву «В Полтаве состоится защита диссертации «Влияние декоммунизации на благосостояние населения».

Таким чином, можна зробити висновок, що першоквітневий жарт вдався на славу. Крім того, «маловідомий активіст маловідомої організації» Олександр Ластовецький відтепер точно не маловідомий.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»

Оригинал: Інтернет-видання «Полтавщина»
СкриншотВ ПНПУ состоится защита диссертации «Влияние декоммунизации на благосостояние населения»

V-Лого-Полтавщина
1 квітня 2016, 13:15
У ПНПУ відбудеться захист дисертації «Вплив декомунізації на добробут населення»
20160401_13-15-В ПНПУ состоится защита диссертации «Влияние декоммунизации на благосостояние населения»

Аспірант кафедри історії України полтавського педуніверситету Олександр Ластовецький захищатиме кандидатську дисертацію на тему декомунізації.

Офіційний сайт ПНПУ опублікував оголошення щодо проведення захисту дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата наук.

Захист відбудеться 20 квітня 2016 року о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 44.053.01 у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка за адресою: м. Полтава, вул. Остроградського, 2, центральний корпус, аудиторія № 148. З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці університету.

«Полтавщина» зв’язалася з Олександром Ластовецьким і попросила його розповісти про основні положення його роботи.

— Протягом трьох років навчання в аспірантурі я займався вивченням кореляції між кількістю топонімічних об’єктів з патріотичними назвами та дохідною частиною бюджетів українських міст. Всього у програму дослідження було включено 56 міст. Я дійшов висновку, що міста, у яких менше радянських назв вулиць, отримують більше податкових надходжень, ніж ті, які досі не провели декомунізацію. Також, суттєвий вплив на дохідну частину бюджету міста мають націоналістичні назви об’єктів топоніміки, наприклад, вулиці Бандери, Міхновського, Донцова тощо. Це вже тема для окремої роботи, можливо навіть докторської, але є всі підстави вважати, що люди, які живуть на таких вулицях отримують заробітну плату, на 25-30% більшу, ніж ті, які проживають на вулицях з «нейтральними» назвами. Також вони рідше хворіють, а їхні діти краще вчаться.

Олександр Ластовецький впевнений, що захист роботи пройде без жодних проблем, адже його рецензент, Володимир В’ятрович, дав позитивну оцінку даної дисертаційної роботи.

Нагадаємо, що 25-річний Олександр Ластовецький є активістом відомої у Полтаві громадської організації «Злам стереотипів», яка кілька разів проводила у місті акції з побиття опудала Путіна та була співорганізатором «Кадетаріуму». Також Олександр Ластовецький є членом топонімічної групи, яка займається перейменуванням вулиць Полтави відповідно до закону про декомунізацію.

Сергій ВОВК, «Полтавщина»

Оригинал: Інтернет-видання «Полтавщина»
Скриншот


     «Полтавщина» связалась с Александром Ластовецким и попросила его рассказать об основных положениях его работы.

- В течение трех лет обучения в аспирантуре я занимался изучением корреляции между количеством топонимических объектов с патриотическими названиями и доходной частью бюджетов украинских городов. Всего в программу исследования были включены 56 городов. Я пришел к выводу, что города, в которых меньше советских названий улиц, получают больше налоговых поступлений, чем те, которые до сих пор не провели декоммунизации. Также, существенное влияние на доходную часть бюджета города имеют националистические названия объектов топонимики, например, улицы Бандеры, Михновского, Донцова и тому подобное. Это уже тема для отдельной работы, возможно даже докторской, но есть все основания полагать, что люди, которые живут на таких улицах получают заработную плату на 25-30% больше, чем те, которые проживают на улицах с «нейтральными» названиями. Также они реже болеют, а их дети лучше учатся.

Google.Переводчик
__________

См. также:
- 30.03.2016 19:58 Топонимическая группа считает, что опрос Матковского не повлияет на переименование улиц // Інтернет-видання «Полтавщина». Скриншот
- 09.04.2016 12:27 Если что, ищите меня в Полтаве // plohoy_zyalt Скриншот
13.04.2016 19:37